Akce

Pravidla akce – 20 % na set dveře a zárubně:

 1. Při zakoupení dveřního setu v povrchovém provedení SOLO 3D, CPL, dýha, speciální lak nebo jakýkoliv odstín RALdostane koncový zákazník slevu 20%. Výjimkou je fólie a laminát 0,8 mm, na který se sleva nevztahuje.
 2. Za dveřní set se považují dveře (bez kliky či dalších doplňků) a zárubeň.V případě, že zákazník zakoupí samostatné dveře nebo samotnou zárubeň, nemá na slevu nárok.
 3. Celý dveřní set (tj. dveře i zárubně) musí být vyroben ve stejném povrchovém provedení, v opačném případě nelze uplatnit výše uvedenou slevu.
 4. Akce platí na objednávky přijaté v období od 1. 12. –31. 12. 2016. Všechny zakázky, kterých se akce týká, je nutné viditelně označit přímo v objednávce slovem „AKCE“. V opačném případě bude zakázka zpracována za standardní cenu.
 5. Tuto akci nelze kombinovat s dalšími akcemi a jinou nestandardní slevou, např. slevou na vzorky apod.
 6. Slevy se nevztahují na atypy a další zvláštní požadavky.
 7. Slevu ve výši 5 % poskytuje prodejce, slevu ve výši 15 % poskytuje SOLODOOR a.s.
 8. Nabídka platí pro koncové spotřebitele u všech smluvních prodejců společnosti SOLODOOR a.s. na území ČR a SR.
 9. U dodávek, kde součástí jsou výrobky z akční nabídky, si společnost SOLODOOR a.s. vyhrazuje právo upravit jednostranně termíny dodání v návaznosti na momentální poptávku a vytížení výroby. Úprava termínu nepodléhá žádné penalizaci ani jiným sankcím.
 10. Firma SOLODOOR a.s. si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této akce.
 11. Firma SOLODOOR a.s. je zároveň oprávněna akci kdykoliv změnit, zrušit v případě naplnění výrobních kapacit či upravit její pravidla během jejího trvání, a to bez jakékoliv kompenzace ve prospěch spotřebitele nebo prodejce (netýká se samozřejmě již námi potvrzených zakázek).
 12. Na poskytované slevy nevzniká právní nárok.